אבי דנציגר, מנכ”ל רוש ישראל, בשיחה על סביבת עבודה היברידית
תקופת הקורונה עיצבה מחדש את הקשר בין המעסיק לעובדים. אבי דנציגר, מנכ”ל רוש ישראל מספר על האתגרים בשימור היציבות – העוגן, שמקום העבודה מעניק בתקופת הקורונה והמאמצים הרבים שנעשו בחברה על מנת לשמור על תחושת “הביחד” של העובדים. כחלק מכך נפתחה קבוצת ווטסאפ ייעודית, נערכו מפגשים דיגיטלים רבים לעובדים ובני משפחותיהם במגוון תחומי העשרה- בישול, פסיכולוגיה, חידונים אינטראקטיביים, הופעות ועוד.
לצד זאת, העובדים צוידו באמצעים לעבודה מרחוק ובמענקים לבניית סביבת עבודה מיטבית, בבית.
ברוש ישראל הבינו מהר כי צורת העבודה עתידה להשתנות והחליטו לשתף את העובדים בבניית גישות העבודה החדשות. אבי מתאר האקתון של העובדים, ממנו יצאו עצות קונקרטיות לדרך עבודה היברידית שתלווה את רוש לתקופה הקרובה ותכלול עבודה מהמשרדים, עבודה מהבית ויום למידה משותף לכולם.