מנכ”ל יוניליוור פוד סולושנס על הפיכת המשבר להזדמנות עם הלקוחות

 In ALL VIDEOS, CEO INSIGHTS, RESILIENCE DOWN THE CHAIN

אחד הסקטורים שנפגע בצורה הקשה ביותר בתקופת הקורונה הוא האירוח המוסדי, מסעדות, קייטרינג, בתי מלון וכו’. קהל היעד המרכזי של יוניליוור פוד סולושנס (Unilever Food Solutions) הם בעיקר עסקים מענפים אלו. למרות הירידה בפעילות העסקית והמכירות, בחברה מצאו את עצמם עובדים יותר וללא ששום עובד יצא לחל”ת. לדברי דורון זילברשטיין מנכ”ל יוניליוור פוד סולושנס, זה בגלל החלטה להפוך את המשבר להזדמנות.

דורון מתאר את המעבר של השוק מגישת אירוח ואכילה במקום, לעולם חדש שמבוסס על משלוחים, חמגשיות וטייק אוואי. מדובר באתגר קולינארי, לוגיסטי ותפעולי גדול מאוד שאליו נכנסו מהר מאוד. דורון מספר על תפריטים שהחברה בנתה ומציעה למסעידים ובהם טיפים ועצות באילו חומרי גלם כדאי להשתמש, כיצד ניתן לשמור על נראות המזון וכו’.

מהלך נוסף בתקופת הקורונה התמקד בהעלאת תכנים רבים לאתר החברה שמציעים טיפים ומידע לציבור ומסעידים על הנושא של בטיחות מזון בימי קורנה, בניית מערך משלוחים, ואף ממשק ניהול לעסק לשימוש. דורון מסכם שהפעילות התמקדה בשלושה רבדים: קולינרי, תפעולי והדרכות, וליווי אישי של העסקים.

במבט קדימה דורון משתף שייקח זמן עד לחזרה לפעילות מלאה. הלקחים החשובים ביותר שנלמדו הם החשיבות של עולם המשלוחים והידע בנושא, הפשטות והצורך בתזונה בריאה. מזון בריא היה הטרנד לפני הקורונה, שנעצר קצת בימי הסגר, אך דורון צופה שהחזרה לשגרה טומנת בחובה גם חזרה למזון בריא יותר.

Recent Posts

Leave a Comment

אחריות תאגידית ברפאלאות הגיוון נטפים